|
ІНАВҐУРАЦІЙНА
ПРОМОВА ВІКТОРА ЮЩЕНКА У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
Пресвяті отці, голово Верховної Ради, шановні народні депутати, високоповажні
гості, дорогі друзі!
Я
вперше говорю із цієї трибуни як президент України. До цього я мав честь
стояти за цією трибуною як голова Нацбанку, прем'єр-міністр, лідер фракції
«Наша Україна». Із цієї трибуни мені доводилося говорити солодкі і гіркі
слова, бути в тузі й бути в дуже щасливих моментах.
Кожного разу я піднімався на цю трибуну і хотів, щоб кожне слово будувало
наш великий дім – велику і незалежну Україну. Я щасливий тим, що моя праця
була немарною. Вона додалася до праці моїх побратимів, до роботи нашого
парламенту, до справи українського народу, справи кожного громадянина.
На мій погляд, це той випадок, коли ми будуємо стіну, а стіна будує нас.
Сьогоднішня подія ще раз доводить – українська нація і українська держава
відбулися. Добилися чесних виборів, передача влади відбулася леґітимно,
це велика національна перемога! Здобута мільйонами українських рук демократія
витримала випробування на міцність, витримала і непростий іспит Верховна
Рада.
У час випробування вона знайшла в собі сили стати на захист справедливості
– парламент був із народом, підтримав його прагнення і сподівання. Ви,
шановні народні депутати, захистили українську демократію, захистили єдність
і соборність України.
Щира подяка вам за це! Щира подяка кожному депутату! Сьогодні я хочу запропонувати
вам свою руку, подати руку кожному депутату, кожній фракції, кожному керівнику
фракції і закликати вас до співпраці.
У нас одна ціль – заможна, демократична Україна. Переконаний, для кожного
депутата, який знаходиться в цій залі – Україна є понад усе! Це хороший
предмет нашої спільної праці. Я переконаний, що наша робота буде продовжуватися.
Нам разом працювати з народом і заради народу.

|