НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ

Указом № 1507 від 24 жовтня Президент України Віктор Ющенко призначив Сергія Рудика головою Державного комітету у справах національностей та міґрації.

Сергій Ярославович Рудик народився 1970 р. у Чернівцях, закінчив історичний факультет і аспірантуру Чернівецького державного університету (кандидатська дисертація на тему: «Еміґрація українських біженців і переміщених осіб до США і Канади після Другої світової війни: причини, особливості, наслідки (1945 – 1953 рр.)» та Українську академію державного управління при Президентові України, маґістр державного управління (маґістерська робота: «Роль міжнародної допомоги у вирішенні проблем реінтеґрації депортованих, які повертаються в Україну»).
У 1996 – 1999 рр. працював у Міністерстві України у справах національностей та міґрації (згодом – Державний комітет) начальником управління у справах депортованих.
Шеф-редактор всеукраїнської правової газети «Громадський захисник», координатор коаліції громадських організацій України «Свобода вибору», президент Асоціації державних службовців.

С. Рудик є членом Політради, керівником Київської партійної організації громадянської партії «Пора».
У різні роки був експертом Міжнародного фонду «Відродження» та Аґентства США з міжнародного розвитку.
Автор і співавтор десяти наукових робіт із питань державного управління, розвитку громадянського суспільства, міжетнічних взаємин і міґраційної проблематики, в тому числі: «Депортовані кримські татари, болгари, греки, вірмени, німці». Зб. док. – К., 1998; «Етика поведінки державних службовців під час виборів». – К., 1999; «Громадський контроль за підрахунком голосів на виборах Президента України 1999 року: історія одного проекту». – К., 2000; «Становлення інституту громадських захисників прав людини в Україні: 2000 – 2003». – К., 2003; «Право може перемогти: історії успіху громадських захисників» – К. ,2004.
Володіє англійською мовою. Найприємнішим у роботі вважає відчуття того, «що від мене щось залежить». У людях цінує відповідальність, порядність, професіоналізм.
Конгрес національних громад України вітає Сергія Ярославовича з призначенням, бажає плідної роботи, спрямованої на побудову громадянського суспільства в Україні.

До головної сторінки
Контакт
Copyright FORUMN © 2004-2005 // Дізайн та підтримка- О. З.