Конгрес національних громад України з глибоким сумом повідомляє, що 16 жовтня 2005 року на 67-му році життя відійшов у Вічність академік, віце-президент Національної академії наук України, директор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАНУ, колишній віце-прем'єр України з гуманітарних питань, народний депутат України

ІВАН ФЕДОРОВИЧ КУРАС

Після проголошення незалежності України Іван Федорович створив і очолив Інститут політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, що став надійним партнером національних громад України у справі розбудови національного життя, вирішенні багатьох актуальних проблем етнонаціональної політики.
Конгрес висловлює щире співчуття рідним і близьким, співробітникам Інституту, всім, кому дорогою є пам'ять про Івана Федоровича.
Президія Конгресу національних громад України.

ВІКТОР ЮЩЕНКО ВИСЛОВИВ СПІВЧУТТЯ У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СМЕРТЮ ІВАНА КУРАСА

Президент України Віктор Ющенко висловив співчуття у зв'язку зі смертю народного депутата України, віце-президента НАН України, академіка Івана Кураса.
У своєму листі-співчутті до дружини покійного Світлани Буравченкової та всієї його родини В. Ющенко зазначив: «З глибоким сумом я сприйняв цю гірку звістку. Від нас пішла прекрасна людина, відомий державний діяч, талановитий науковець».
«Він завжди вирізнявся чуйністю та толерантністю, принциповістю і професіоналізмом, мав заслужений авторитет серед друзів, колег, усіх, хто його знав. Світла пам'ять про Івана Федоровича назавжди залишиться в наших серцях», – йдеться у листі глави держави.
http://www.president.gov.ua/news/data/1_3547.html

До головної сторінки
Контакт
Copyright FORUMN © 2004-2005 // Дізайн та підтримка- О. З.