19 жовтня 2005 року на 65-му році життя помер голова Всеукраїнського товариства месхетинських турок «Ватан»

РАСУЛОВ-РАССАДІН РАСУЛ-ОГЛИ

У трирічному віці разом із мамою, бабцею та тринадцятирічним дядьком був депортований з рідного села Марель Адигейського району Грузії до Узбекистану. Батько пропав безвісти на фронті. Мати померла в 47 років, не витримавши тяжких років заслання.
Після служби на Тихоокеанському флоті закінчив заочне відділення Ташкентського інституту інженерів іригації й механізації сільського господарства. 1990 р. після Ферганських подій активно включився в роботу з реабілітації месхетинських турок й повернення їх на батьківщину. На першій конференції Всесоюзного товариства месхетинських турок «Ватан» був обраний до його центрального комітету. З липня 1990 р. жив в Україні у с. Виноградівка Баштанського району Миколаївської області.

1993 р. створив Всеукраїнське товариство месхетинських турок «Ватан» і був його незмінним головою. З ініціативи Расулова товариство працювало над відродженням культури, мови, звичаїв і традицій турок-месхетинців в Україні.
За свою активну подвижницьку діяльність Расулова нагороджено Грамотами Держкомнацміґрації. Тривалий час він був членом Ради представників громадських організацій національних меншин при Президентові України та Держкомнацміграції України.
Висловлюємо щире співчуття сім'ї, рідним і близьким Расула-огли.

В. Воронін, Т. Пилипенко, С. Костецький, Й. Зісельс, П. Григориченко, Д. Макарова, М. Літневська, К. Олару, Н. Непийвода, В. Хачатурова, Т. Хорунжа, К. Хуснутдінов, Р. Чубаров.

До головної сторінки
Контакт
Copyright FORUMN © 2004-2005 // Дізайн та підтримка- О. З.