ПРЕЗИДЕНТ ВНЕСЕ ДО ВР ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗАПЕРЕЧЕННЯ ГОЛОДОМОРУ ТА ГОЛОКОСТУ

Президент України Віктор Ющенко сподівається, що новообрана Верховна Рада підтримає законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за заперечення світових ґеноцидів – Голодомору та Голокосту, який Глава держави планує внести до українського парламенту.

«Цим українська нація себе позиціонує відносно двох, я сказав би, найбільших лих, які торкнулися людства і нашого суспільства зокрема. І це буде вчинок чесний», – сказав В.Ющенко в інтерв'ю журналістам у Харкові.

Президент наголосив, що тема, зокрема, Голодомору 1932-1933 років – є не питанням «якоїсь окремої партії чи навіть громадської ініціативи», а стосується кожного українця. «Давайте ми побачимо не міф, не легенду вчорашнього дня, а правду, яка торкнулася кожної родини», – підкреслив він. В. Ющенко висловив переконання, що стосовно теми Великого Голоду Україна має зробити те, що зробило світове єврейство відносно вшанування пам'яті жертв Голокосту.
Президент також нагадав, що наша держава сьогодні звертається до світової спільноти з проханням визнати Голодомор ґеноцидом проти українського народу.

http://www.prezident.gov.ua/news/data/1_20071.html

До головної сторінки
Контакт

Copyright Форум Націй © 2004-2007
Дизайн та підтримка- О. З.