США ВИДІЛИЛИ ДІЛЯНКУ ДЛЯ СПОРУДЖЕННЯ ПАМ’ЯТНИКА ЖЕРТВАМ ГОЛОДОМОРУ
-----------------------------
У листі до Президента Сполучених Штатів Америки Джорджа Буша Президент України подякував за підписання ним закону про виділення уряду України ділянки у м. Вашингтон для спорудження пам’ятника жертвам Голодомору 1932-33 рр. «Дякую Вам за вшанування пам’яті мільйонів невинних людей, які поклали свої життя на страшний вівтар тоталітарного радянського режиму. Монументальна шана їм у серці вільного світу, Вашингтоні, нагадуватиме, що лише свобода та демократія можуть бути ґарантією неповторення жахливої трагедії», – йдеться у листі Глави Української держави.
Як повідомила прес-служба Президента, також Віктор Ющенко надіслав листи сенатору США Карлу Левіну та Члену Палати представників Конґресу США Сандеру Левіну, в яких подякував за проведення відповідного законопроекту через Сенат США та Палату представників.
|