Особливість нашої ментальності полягає в тому, що від нового року, нової влади, нових життєвих ситуацій ми чекаємо дива нерукотворного, мріючи про те, що воно впаде, прийде, а найкраще – з’явиться як щось очікуване, омріяне і безумовно приємне. А ось стримані естонці, проводжаючи рік старий, кажуть: «Гарного кінця старого року».

Тобто, завершимо всі справи так, як слід, а потім розпочнемо нові і працюватимемо так само наполегливо.

Ми переживаємо останній тиждень року, який вмістив багато знакового. І основним було те, що ми зрозуміли: багато що в нашому житті залежить від особистої позиції. Відтак, як каже знаменитий доктор Ґлузман, прекрасні ліки від розчарування – вибори. І не лише в органи влади, які чекають на нас, а й вибір свого місця в цьому житті.

Тож гарного вам кінця старого року і так само гарного нового!

 

До головної сторінки
Контакт
Copyright FORUMN © 2004-2005 // Дізайн та підтримка- О. З.