КРИМСЬКІ ТАТАРИ НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ ПРОГОЛОШУВАТИ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв запевняє, що кримські татари не мають наміру використовувати проголошення незалежності Косова для відділення півострова від України.

«У кримських татар немає такого бажання, і не може такого бути. Найвищий представницький орган нації – курултай кримськотатарського народу – ще 17 років тому на першій своїй сесії проголосив, що майбутнє своє бачить у складі України у вигляді національної територіальної автономії. В тому статусі, яким він був до депортації кримських татар 1944 року», – заявив він в інтерв'ю ІМК.

«І у нас якихось настроїв проти України не спостерігається.

Звичайно, те, що досі гальмується ухвалення закону про відновлення прав депортованих, свавілля в земельному питанні, бездіяльність Києва, який щось говорить, але нічого не робить – це, звичайно, викликає обурення і роздратування. Але, за великим рахунком, ми знаємо, що про Україну не можна говорити позитивно або неґативно лише тому, що в країні є різні люди, у тому числі й державні чиновники, є й друзі, і байдужі, є і супротивники.

Але в стратеґічному плані майбутнє нації ми бачимо саме у складі незалежної демократичної української держави», – наголосив Мустафа Джемілєв.

http://zadonbass.org/allnews/
message.html?id=72943

До головної сторінки
Контакт

Copyright Форум Націй © 2004-2008
Дизайн та підтримка- О. З.