УКРАЇНІЗАЦІЯ КРИМУ – ЦЕ МІФ

Народний депутат від фракції «Наша Україна – Народна Самооборона», голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що говорити про українізацію у Криму не доводиться, бо на півострові «придушується усе українське і кримськотатарське». Про це повідомляє офіційний сайт блоку НУ-НС.

«Комуністи знову повторюють старий прийом. Вони не придумали нічого нового з моменту проголошення незалежності України – проголошують то незалежність Криму, то приєднання до Росії. Очевидно, це черговий піар, хоча вони знають, що ніяких наслідків ця заява не матиме», – сказав М. Джемілєв, коментуючи заяву Компартії України про необхідність приєднання АР Крим до союзного договору Росії та Білорусі.

«Крим достатньо проросійськи налаштований, тому вони хочуть на цьому підняти свою популярність і більш нічого. Заяви про насильницьку українізацію Криму – теж піарний і цілком вигаданий хід, – сказав М. Джемілєв. – Говорити про українізацію не доводиться, бо в Криму придушується усе українське і кримськотатарське.

90% шкіл на території Криму – російські, телебачення – на 100 % російськомовне, тому сьогодні можна говорити лише про русифікацію півострова».

До головної сторінки
Контакт

Copyright Форум Націй © 2004-2008
Дизайн та підтримка- О. З.