БУДЬМО СОЛІДАРНІ!

Звертаємося до всіх народів світу із закликом проявити солідарність з грузинським народом. Він захищає свою незалежність в нерівній боротьбі, відбиваючи великодержавний напад. Росія ніколи не погоджувалась з розпадом імперії. Пам'ятаймо – сьогодні Грузія, завтра – Україна, Литва, Естонія, Латвія, Азербайджан, Польща… Росія хоче підпорядкувати собі всю Європу. Її енергетична політика є найкращим доказом того!

Для нас, поляків, слова «Не хочемо помирати за Грузію» нагадують слова «Не хочемо помирати за Ґданськ», мовлені 1939 р. Ті, що їх виголошували, вмирали потім за Францію, Бельгію, Голландію, Англію… Недостатність спротиву призводить до ще більшого нахабства агресора. Чечня гинула на очах цілого світу! Сьогодні маємо Грузію.

Росія спритно повторила сценарій розпалювання конфліктів: Карабах, Придністров'я, Абхазія, Цхінвалі.
Неправда, що окрема людина не може нічого зробити. Звертаймося до наших урядів, парламентарів із закликом підтримки Грузії. Організовуймо маніфестації біля посольств Росії. Складаймо листи з висловленням підтримки до посольств Грузії. Не вірмо російській пропаганді! Надсилаймо гуманітарну та медичну допомогу.

Польський народ пам'ятає солідарність народів вільного світу в морозні дні впровадженого намісниками Москви «військового стану». І саме завдяки допомозі багатьох звичайних людей польське суспільство тоді не піддалося.
Завдяки співпраці всіх народів колишнього СРСР вдалося здобути незалежність багатьом підневільним народам. Перебудова вийшла з-під контролю – імперія розпалася. А зараз вона хоче знову відвоювати втрачені території та впливи!

Будьмо солідарні!!!

Ядвіґа Хмельовська, Пьотр Глібович, Казімєж Міхальчик
http://swkatowice.mojeforum.net/
viewtopic.php?t=5873

 

До головної сторінки
Контакт

Copyright Форум Націй © 2004-2008
Дизайн та підтримка- О. З.