ПАМ'ЯТІ ПЕТРА СІЧКА

5 липня 2010 року на 84-му році пішов з життя Петро Січко – учасник національно-визвольного руху, член Української Гельсінкської групи, колишній політв'язень.

Упродовж двох поколінь – з початку 40-х років XX століття – родина Січків вела цілеспрямовану героїчну боротьбу за незалежність України та за права людини, за що неодноразово каралися в радянських таборах.

Указом Президента України Віктора Ющенка 2006 року Петра і його сина Василя як членів УГГ, а Стефанію Петраш (дружину Петра Січка) як неоголошеного члена УГГ було нагороджено орденами «За мужність» I ступеня.

Помер великий сподвижник національної боротьби, людина високих моральних принципів, патріот рідної землі.

Співчуваємо родині, близьким і товарищам Петра Січка, усім членам Української Гельсінкської групи, разом із ними переживаємо тяжку втрату для українського правозахисного руху.
Вічна пам'ять.


Конґрес національних громад України

 

До головної сторінки
Контакт

Copyright Форум Націй © 2004-2010
Дизайн та підтримка- О. З.