НОВИЙ ПУНКТ ДЛЯ НЕЛЕҐАЛЬНИХ МІҐРАНТІВ НА ЗАКАРПАТТІ

На ділянці Чопського прикордонного загону відкрився сучасний пункт для розміщення осіб, затриманих за незаконне перебування на території України і спробу нелегального перетину державного кордону. Як повідомили в Державній прикордонній службі України, пункт розрахований на 46 осіб, у тому числі 12 жінок і дітей.


Фактично це перший пункт змішаного типу, особливістю якого є те, що під час його спорудження було враховано європейські вимоги і стандарти щодо будівництва таких пунктів. Зокрема, площа на одного затриманого становить 4 кв. м, є душові кабіни, сучасна їдальня, дитяча кімната, обладнано туалети тощо.

У цьому пункті передбачений лояльний режим перебування: двері приміщень буде відчинено, і затримані зможуть вільно переміщатися в межах свого блоку. Також в адміністративному блоці є кімната для юристів: незаконні міґранти матимуть змогу одержувати відповідну правову і юридичну допомогу.


До кінця 2006 р. планується відкрити аналогічні пункти в Чернігові, Бєлгороді-Дністровському та Львові, повідомляє news.uzhgorod.ua.

До головної сторінки
Контакт
Copyright FORUMN © 2004-2006 // Дізайн та підтримка- О. З.