БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ 13
травня 2005 р. виконавчий віце-президент КНГУ Йосиф Зісельс направив листа
Державному секретареві України пану О.О. Зінченку. В ньому, зокрема, зазначається:
«Вашу заяву з приводу публікації листа керівництва МАУП і деяких інших
«громадських діячів» із розумінням і задоволенням було сприйнято багатьма
людьми в світі, які щиро зацікавлені в тому, щоб Україна стала цивілізованою,
демократичною й економічно розвиненою країною. На відміну від деяких неконкретних
заяв з цього приводу, важливими є слова про те, що «таким діям з боку
Української держави буде даватися належна політична і правова оцінка,
а до тих, хто їх і надалі припускатиметься, застосовуватимуться усі заходи,
передбачені чинним законодавством».
|
||||||
|
|
||||||