КОРОТКО ПРО НАЙВАЖЛИВІШЕ

Відбулася зустріч Президента України з делегацією Національної конференції у справах радянських євреїв (10 червня).
«У ході зустрічі порушувалися проблеми національних меншин в Україні та обговорено низку проблемних соціальних і гуманітарних питань.
Сторони також обговорили питання повернення єврейській громаді її колишніх культових споруд і майна та погодилися, що слід визначитися з механізмом їхнього повернення. Також під час зустрічі порушувалося питання відновлення, упорядкування і збереження закритих єврейських цвинтарів».
http://www.prezident.gov.ua/news/data/1_964.html

Вступне слово Президента України Віктора Ющенка на зустрічі з членами Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій (14 червня).
«Святі отці, на порядку денному набагато масштабніше завдання. Йдеться про суттєве розширення присутності релігійного чинника у культурному житті, інформаційному просторі, впровадженні моральних і духовних цінностей у навчально-виховному процесі, духовно-просвітницькій роботі у Збройних Силах, правоохоронних органах».
http://www.president.gov.ua/
news/data/11_1067.html

24 червня Президенти України Віктор Ющенко та Польщі Олександр Квасьневський відкрили у Львові на Личаківському цвинтарі меморіал польських військових поховань 1918-1920 рр.
«Такі речі можуть творити тільки мудрі народи, великі нації. Свідками такої події ми були сьогодні. Я щасливий тим, що сьогодні відбулося історичне примирення між українцями і поляками.». Про це заявив Президент України на спільному з Президентом Польщі брифінґу після відкриття меморіалів українським і польським воякам на Личаківському цвинтарі у Львові. «Це головне, це суть того, що відбулося сьогодні. Ми схилили голови перед воїнами і однієї, і другої армії. Ми разом сьогодні дивимося і працюємо на майбутнє. Поза сумнівом воно є європейським. І такі кроки як сьогодні, на мій погляд, є хорошими віхами, хорошими точками, які зближають дві нації», – додав Віктор Ющенко.
http://www.president.gov.ua/
news/data/11_1369.html

Германия ужесточает правила приема еврейских иммигрантов из бывшего СССР
«Отныне так называемые контингентные беженцы из республик бывшего СССР должны владеть основами немецкого языка, быть в состоянии самостоятельно обеспечивать проживание, а также подтвердить возможность их приема в одну из еврейских общин.
Как минимум один из родителей потенциального иммигранта из Восточной Европы должен быть евреем по национальности. Право на поселение могут получить супруг или супруга вместе с несовершеннолетним ребенком, еще не состоящим в браке. Евреи, приехавшие на постоянное место жительства в Германию, должны быть в состоянии самостоятельно себя обеспечивать. При этом важную роль будут играть уровень образования и семейное положение».
http://www.newsru.com/world/24jun2005/jews.html

«В законе сохранено право этнических немцев из стран Восточной Европы и регионов бывшего СССР на переселение на историческую родину. Однако теперь всем членам семьи переселенца необходимо до прибытия в Германию сдать экзамен по немецкому языку».
http://www.newsru.com/world/01jan2005/ass.html

До головної сторінки
:::
Контакт

Copyright FORUMN © 2004-2005