Вересень 2007

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОСТЬОЛ: ВТРУТИЛАСЯ ВЛАДА

За повідомленням аґенції УНІАН, Дніпропетровська влада сприятиме поверненню старовинного костьолу, що розташований у центрі міста, римо-католицькій громаді. Про це повідомили у прес-службі голови Дніпропетровської облдержадміністрації з посиланням на результати переговорів керівництва області та міста з представником Ватикану, виконуючим обов'язки Посла Святого Престолу в Україні Преподобним Отцем Туомо Т. Вімпарі.

Зокрема, Дніпропетровський міськвиконком має намір запропонувати нинішньому власнику будівлі костьолу – корпорації «Дакзбері Інкорпорейтед» (США) окрему земельну ділянку в обмін на передачу костьолу в користування римо-католицькій релігійній громаді.
Довідка.

Римо-католицький костьол у Дніпропетровську був збудований 1860 р. У червні 1998 р. його придбала американська корпорація. Впродовж останніх років римо-католицька релігійна громада Дніпропетровська оскаржує дане рішення в судах різних інстанцій.

До головної сторінки
Контакт

Copyright Форум Націй © 2004-2007
Дизайн та підтримка- О. З.