У КИЄВІ ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ РОМСЬКОГО МИСТЕЦТВА «АМАЛА»
7-8 вересня у столиці України відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль ромського мистецтва «АМАЛА-2007». Два дні поспіль свої співочі та танцювальні таланти демонстрували роми з України, Росії, Угорщини, Болгарії, Польщі та Швеції.
Метою фестивалю є збереження духовних цінностей ромського народу та розвиток культури національних меншин України.
Захід відбувся за сприяння Міністер-ства культури та мистецтв України, Головного управління культури та мистецтв КДМА та Київської міської державної адміністрації.
|