Вересень 2007

У КИЄВІ ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ РОМСЬКОГО МИСТЕЦТВА «АМАЛА»

7-8 вересня у столиці України відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль ромського мистецтва «АМАЛА-2007». Два дні поспіль свої співочі та танцювальні таланти демонстрували роми з України, Росії, Угорщини, Болгарії, Польщі та Швеції.


Метою фестивалю є збереження духовних цінностей ромського народу та розвиток культури національних меншин України.


Захід відбувся за сприяння Міністер-ства культури та мистецтв України, Головного управління культури та мистецтв КДМА та Київської міської державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

До головної сторінки
Контакт

Copyright Форум Націй © 2004-2007
Дизайн та підтримка- О. З.