
|
ВІТАЄМО З 60-РІЧЧЯМ! 54/11-2006
«Якщо не я сам за себе – то хто за мене? Але якщо я лише за себе – то для чого я? І якщо не зараз – то коли?». В усі ці парадиґми єврейського мудреця вклалося життя, сповнене боротьби за головне – право людини на свободу і вільний вибір, право на достойне життя, право на життя за традицією предків. Можливо головне, що зробило для суспільства покоління радянських дисидентів – це збереження поваги до принципової життєвої позиції і відстоювання правди, розуміння необхідності завжди бути на стороні скривджених, допомагати тим, проти кого спрямоване насильство. А ще розуміння того, що все набуте впродовж життя мусить передаватися тим, хто наслідує нас |